Příjemnou noc, dnes je středa 21.10.2020
svátek slaví Brigita,
zítra Sabina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Redakce

Na turnaji v italské Sardinii marně usiloval Jiří Veselý o druhé letošní semifinále na okruhu ATP. Plány prostějovského tenisty překazil Laslo Djere ze Srbska, který hráči TK Agrofert dvakrát dokázal vzít podání. Ten se tak s novým turnajem rozloučil ve čtvrtfinále.

Post by: Redakce

Pořadatelé turnaje kategorie Premier okruhu WTA Tour nazvaného J&T Banka Ostrava Open 2020 dostali výjimku od hlavní hygieničky Jarmily Rážové a díky tomu se v hokejové aréně bude hrát ženský tenis excelentní kvality. Turnaj s dotací 528 500 dolarů je náhradou za čínské Čeng-čou. První kolo se bude hrát v pondělí, finále dvouhry a čtyřhry je na programu tuto neděli 25. října.

Post by: Redakce

Velký zájem mezi rekreačními tenisty TK Prostějov i celého regionu byl o 4. ročník Memoriálu Petra Langra ve čtyřhrách. Přihlásilo se rovných dvacet dvojic, které bojovaly o celkové vítězství v základních slupinách a pak také ve vyřazovací části turnaje. Díky velkému počtu zápasů se hrálo vždy na jeden set.

Post by: Redakce

Na třetí grandslamový titul Petra Kvitová nedosáhla, přesto postupem do semifinále vyrovnala své dosavadní maximum na French Open. Ve dvouhře zůstala z českých zástupců ve dvouhře poslední, než ji vyřadila Sofie Keninová ze Spojených států amerických.

Post by: Redakce

Ve hře o celkové vítězství na French Open po prvním týdnu grandslamového turnaje v Paříži zůstala pouze Petra Kvitová. Ostatní zástupci českého tenisu jsou ze hry.

  • Václavková pohřební služba
  • Bellis
  • Veterina Plajner
  • Auto Rolný
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Sportovní události jsou pozastaveny. Co vám bude nejvíce chybět?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Hřbitov v novém.

Prostějovští radní se vytasili s plánem na příštích šest let, který zahrnuje kompletní rekonstrukci Městského hřbitova v Brněnské ulici. Opravou má projít smuteční síň, cestní síť, vybudovat se mají nové parkovací plochy a radnice hodlá dokoupit nový mobiliář. Pomoci mají samozřejmě evropské fondy.

 

Hrozící povodně.
Po abnormálních srážkách přišlo nebezpečí rozvodnění řek i říček také na Prostějovsku. Vodohospodáři vyhlásili na říčce Hloučele pod přehradou, na Romži ve Stražisku a dalších místech Prostějovska různé povodňové stupně ohrožení. V závěru týdne se situace naštěstí uklidnila.

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Josef SUCHÁNEK

Pečeť tomu definitivně dá až ustavující zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje, ovšem už nyní je více než jisté, že novým hejtmanem bude právě lídr seskupení Pirátů a STAN.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

92

Statistika počtu obyvatel Prostějova za první pololetí opět nezní lichotivě. Město přišlo za prvních šest měsíců o dalších dvaadevadesát obyvatel.

33

Výrok týdne

„JE TO NA POVÁŽENOU, SUBDODAVATEL TO ZMASTIL!“

Šéf odboru dopravy prostějovského magistrátu Miroslav Nakládal vysvětlil, proč je z Prostějova do Kojetína tak „daleko“.

-