Příjemnou noc, dnes je úterý 20.10.2020
svátek slaví Vendelín,
zítra Brigita
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Marek Sonnevend

Korfbalová Superliga 2020 má navzdory zpřísněným hygienickým opatřením kvůli koronaviru za sebou první polovinu v podobě základní části. Celou soutěž přitom hostí hala RG a ZŠ města Prostějova ve Studentské ulici, kde se daří hráčům i hráčkám pořádajícího oddílu SK RG Prostějov.

Post by: Marek Sonnevend

Prostějovský region se stal dějištěm dvou reprezentačních soustředění určených hned pro tři korfbalové výběry České republiky. V jednotlivých národních týmech přitom makalo dohromady třináct hráčů a hráček SK RG Prostějov!

Post by: Marek Sonnevend

Na konci tohoto týdne se hala RG a ZŠ města Prostějova ve Studentské ulici i městská sportovní hala v Kostelci na Hané stanou tradičním azylem korfbalových reprezentací České republiky.

Post by: Marek Sonnevend

Další dvě zajímavé novinky přilétly z tábora korfbalistů SK RG Prostějov. Jedna se týká složení hráčského kádru a druhá přípravy na nový soutěžní ročník 2020/21.

Post by: Marek Sonnevend

Český korfbalový svaz uspořádal v Rekreačním areálu Pecka premiérový ročník Korfbalové akademie pro mládežnické hráčky a hráče. Akce proběhla od 1. do 8. srpna a mezi čtyřicítkou zúčastněných dětí ve věku 6 až 15 let měl velmi početné zastoupení náš region.

  • Václavková pohřební služba
  • Bellis
  • Veterina Plajner
  • Auto Rolný
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Sportovní události jsou pozastaveny. Co vám bude nejvíce chybět?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Hřbitov v novém.

Prostějovští radní se vytasili s plánem na příštích šest let, který zahrnuje kompletní rekonstrukci Městského hřbitova v Brněnské ulici. Opravou má projít smuteční síň, cestní síť, vybudovat se mají nové parkovací plochy a radnice hodlá dokoupit nový mobiliář. Pomoci mají samozřejmě evropské fondy.

 

Hrozící povodně.
Po abnormálních srážkách přišlo nebezpečí rozvodnění řek i říček také na Prostějovsku. Vodohospodáři vyhlásili na říčce Hloučele pod přehradou, na Romži ve Stražisku a dalších místech Prostějovska různé povodňové stupně ohrožení. V závěru týdne se situace naštěstí uklidnila.

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Josef SUCHÁNEK

Pečeť tomu definitivně dá až ustavující zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje, ovšem už nyní je více než jisté, že novým hejtmanem bude právě lídr seskupení Pirátů a STAN.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

92

Statistika počtu obyvatel Prostějova za první pololetí opět nezní lichotivě. Město přišlo za prvních šest měsíců o dalších dvaadevadesát obyvatel.

33

Výrok týdne

„JE TO NA POVÁŽENOU, SUBDODAVATEL TO ZMASTIL!“

Šéf odboru dopravy prostějovského magistrátu Miroslav Nakládal vysvětlil, proč je z Prostějova do Kojetína tak „daleko“.

-