Příjemnou noc, dnes je středa 21.10.2020
svátek slaví Brigita,
zítra Sabina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Marek Sonnevend

Zimní stadiony v České republice osiřely, vládní nařízení je v přiostřené době covidové od pondělí 12. října nekompromisně uzavřelo. Jak za této prekérní situace naložili s pokračováním přípravy hokejisté LHK Jestřábi Prostějov?

Post by: Marek Sonnevend

Od minulé, tolik nepovedené sezóny mají hokejisté LHK Jestřábi Prostějov hodně co napravovat. A dá se říct, že po herní stránce se jim to v Chance lize mužů ČR 2020/21 zatím převážně daří. Výsledky však zlepšeným i divácky přitažlivějším výkonům odpovídají jen zčásti, tudíž body na konto naskakují méně často oproti vlastním přáním.

Post by: Michal Sobecký

Těžkou hlavu mají kvůli obraně dlouhodobě trenéři hokejových Jestřábů. Důvod? Chybí hráči. A tak ku příkladu proti Kolínu nastoupilo pouze pět obránců, v následujících utkáních jen šest. Stejně tomu bylo i zápasech sehraných během uplynulého týdne. V případě zranění, nemoci nebo odehrání zápasu jinde tak mají prostějovští hokejisté problém, zároveň mají jen málo způsobů, jak ho vyřešit. Večerníku totiž sportovní manažer potvrdil, že nové tváře k vidění nebudou.

Post by: Marek Sonnevend

Hokejisté LHK Jestřábi Prostějov nadále udržují vyrovnanou bilanci vítězství a porážek v Chance lize mužů ČR 2020/2021. Tohle zatím železné pravidlo aktuální sezóny potvrdili i během posledního týdne před vynucenou sportovní stopkou pro celou republiku, když z hlubokého smutku vyletěli k velké spokojenosti.

Post by: Marek Sonnevend

Lední hokej je sportem, který současná nařízení vlády ČR v souvislosti se snahou přibrzdit šíření koronaviru postihují nejvýrazněji. Nejenže se odkládají další kvanta zápasů, ale hokejisté navíc ani nesmějí trénovat na ledě a místo toho musí volit alternativní přípravu pod širým nebem. Hlavní kouč prostějovských Jestřábů však na nová razantní opatření nijak nežehrá ani nenadává.

  • Václavková pohřební služba
  • Bellis
  • Veterina Plajner
  • Auto Rolný
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Sportovní události jsou pozastaveny. Co vám bude nejvíce chybět?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Hřbitov v novém.

Prostějovští radní se vytasili s plánem na příštích šest let, který zahrnuje kompletní rekonstrukci Městského hřbitova v Brněnské ulici. Opravou má projít smuteční síň, cestní síť, vybudovat se mají nové parkovací plochy a radnice hodlá dokoupit nový mobiliář. Pomoci mají samozřejmě evropské fondy.

 

Hrozící povodně.
Po abnormálních srážkách přišlo nebezpečí rozvodnění řek i říček také na Prostějovsku. Vodohospodáři vyhlásili na říčce Hloučele pod přehradou, na Romži ve Stražisku a dalších místech Prostějovska různé povodňové stupně ohrožení. V závěru týdne se situace naštěstí uklidnila.

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Josef SUCHÁNEK

Pečeť tomu definitivně dá až ustavující zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje, ovšem už nyní je více než jisté, že novým hejtmanem bude právě lídr seskupení Pirátů a STAN.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

92

Statistika počtu obyvatel Prostějova za první pololetí opět nezní lichotivě. Město přišlo za prvních šest měsíců o dalších dvaadevadesát obyvatel.

33

Výrok týdne

„JE TO NA POVÁŽENOU, SUBDODAVATEL TO ZMASTIL!“

Šéf odboru dopravy prostějovského magistrátu Miroslav Nakládal vysvětlil, proč je z Prostějova do Kojetína tak „daleko“.

-