Příjemnou noc, dnes je úterý 20.10.2020
svátek slaví Vendelín,
zítra Brigita
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Michal Sobecký

Na neúspěchy v předešlé sezóně chtěli nepochybně v té aktuální zapomenout házenkáři Prostějova. Jenže obě úvodní utkání vyzněla bodově naprázdno. Po vysoké porážce s Holešovem přišla bodová ztráta rovněž proti Újezdu. Prostějované si přitom na prohru zadělali už v prvních minutách, které se jim hrubě nevyvedly.

Post by: Marek Sonnevend

Zahajovací duel před týdnem jim zrušila koronavirová hrozba u soupeře, střetnutí druhého kola 2. ligy skupiny Jižní Morava 2020/2021 už házenkáři TJ Sokol II Prostějov v nedělním dopoledni normálně odehráli. Silný Holešov je na své palubovce porazil 32:23 (16:8), což se ve značně nekompletní sestavě hostí dalo považovat za přijatelný výsledek.

Post by: Marek Sonnevend

Hráčskými změnami okysličení házenkáři TJ Sokol Kostelec na Hané HK úspěšně odstartovali do 2. ligy mužů Jižní Morava 2020/21. Netradičně v sobotním dopoledni porazili SHC Maloměřice Brno B 31:24 (11:10), když dlouho vyrovnané utkání rozhodli až v jeho poslední čtvrtině.

Post by: Marek Sonnevend

Do nového ročníku 2. ligy mužů JM měli házenkáři TJ Sokol II Prostějov vstoupit sobotním duelem doma proti Velkému Meziříčí. Jenže nevstoupili, neboť střetnutí bylo ze zdravotních důvodů v kolektivu protivníka odloženo.

Post by: Marek Sonnevend

Házenkáři TJ Sokol II Prostějov si ve 2. kole Českého poháru mužů 2020/21 vyzkoušeli, jaké to je pro malou myšku bojovat s hladovým tygrem. Proti prvoligovému Klubu házené Vsetín vůbec nestíhali a prohráli propastným rozdílem mnoha tříd 12:37 (6:17).

  • Václavková pohřební služba
  • Bellis
  • Veterina Plajner
  • Auto Rolný
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Sportovní události jsou pozastaveny. Co vám bude nejvíce chybět?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Hřbitov v novém.

Prostějovští radní se vytasili s plánem na příštích šest let, který zahrnuje kompletní rekonstrukci Městského hřbitova v Brněnské ulici. Opravou má projít smuteční síň, cestní síť, vybudovat se mají nové parkovací plochy a radnice hodlá dokoupit nový mobiliář. Pomoci mají samozřejmě evropské fondy.

 

Hrozící povodně.
Po abnormálních srážkách přišlo nebezpečí rozvodnění řek i říček také na Prostějovsku. Vodohospodáři vyhlásili na říčce Hloučele pod přehradou, na Romži ve Stražisku a dalších místech Prostějovska různé povodňové stupně ohrožení. V závěru týdne se situace naštěstí uklidnila.

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Josef SUCHÁNEK

Pečeť tomu definitivně dá až ustavující zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje, ovšem už nyní je více než jisté, že novým hejtmanem bude právě lídr seskupení Pirátů a STAN.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

92

Statistika počtu obyvatel Prostějova za první pololetí opět nezní lichotivě. Město přišlo za prvních šest měsíců o dalších dvaadevadesát obyvatel.

33

Výrok týdne

„JE TO NA POVÁŽENOU, SUBDODAVATEL TO ZMASTIL!“

Šéf odboru dopravy prostějovského magistrátu Miroslav Nakládal vysvětlil, proč je z Prostějova do Kojetína tak „daleko“.

-