Dobré dopoledne, dnes je neděle 25.10.2020
svátek slaví Beáta,
zítra Erik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Kromě atraktivního fotbalu v osmém kole I.A třídy Olomouckého KFS na sebe nedávno strhli pozornost fanoušci, kterých se do areálu dostalo jen několik, zbytek byl donucen utkání sledovat za plotem hřiště, kde se jich sešlo pár desítek. Během zápasu byli slyšet a v Určicích se rozhodli fanoušky také obsloužit, takže za nimi pravidelně chodila obsluha z restaurace na hřišti. Je otázkou, zda toto vládní rozhodnutí má nějaký význam, když se lidé stejně sejdou, jen tedy vedle areálu.

Těžká doba si žádá zoufalé činy, asi tak by se dal hodnotit zápas v Určicích. Na regionální derby by jistě zaznamenali nepochybně krásnou diváckou návštěvu. Bohužel opatření byla proti. „Bohužel jsme byli nuceni uzavřít areál. Není to vůbec ideální, my jsme museli uzavřít vstup, s fanoušky za plotem už nic neuděláme a chápeme, že se chtějí podívat na zápas,“ říkal hlavní pořadatel a sekretář Určic Petr Kouřil.
Jako absurdní situace to přišlo i trenérovi hostí Lukáši Koláčkovi. „Stojí to za zamyšlenou. Chápu vedení Určic, že k tomuto opatření muselo přistoupit. Na druhou stranu jsme všichni viděli, jak to stejně dopadlo. Myslím si, že i u našeho domácího zápasu to bude stejné. U nás nepustíme do areálu více jak padesát lidí, ale stejně diváci přijdou a budou buďto u kiosku, nebo za plotem, kde se na hřiště také dá dívat, jde o prostor mimo sportovní areál. Je to absurdní situace a chápu, že pandemie jede na velké vlně. Těžko se mi taková věc osobně hodnotí. Myslím si, že ve venkovním prostředí by si fanoušci zasloužili být, ale to je pouze můj osobní názor, nevím, jak se k tomu staví vedení klubu,“ prozradil kouč.
I přes veškerá opatření se ale oba dotázaní tehdy shodli na tom, že nejdůležitější věcí letošního ročníku je dohrání soutěže, jinak by mohly nastat pro fotbal opravdu krušné časy. To ještě netušili, že o pár dnů později přijde krutá a nemilosrdná stopka pro všechny...

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Souhlasíte s vládními opatřeními v souvislosti s pandemií koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Hřbitov v novém.

Prostějovští radní se vytasili s plánem na příštích šest let, který zahrnuje kompletní rekonstrukci Městského hřbitova v Brněnské ulici. Opravou má projít smuteční síň, cestní síť, vybudovat se mají nové parkovací plochy a radnice hodlá dokoupit nový mobiliář. Pomoci mají samozřejmě evropské fondy.

 

Hrozící povodně.
Po abnormálních srážkách přišlo nebezpečí rozvodnění řek i říček také na Prostějovsku. Vodohospodáři vyhlásili na říčce Hloučele pod přehradou, na Romži ve Stražisku a dalších místech Prostějovska různé povodňové stupně ohrožení. V závěru týdne se situace naštěstí uklidnila.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Josef SUCHÁNEK

Pečeť tomu definitivně dá až ustavující zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje, ovšem už nyní je více než jisté, že novým hejtmanem bude právě lídr seskupení Pirátů a STAN.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

92

Statistika počtu obyvatel Prostějova za první pololetí opět nezní lichotivě. Město přišlo za prvních šest měsíců o dalších dvaadevadesát obyvatel.

33

Total Comments

Výrok týdne

„JE TO NA POVÁŽENOU, SUBDODAVATEL TO ZMASTIL!“

Šéf odboru dopravy prostějovského magistrátu Miroslav Nakládal vysvětlil, proč je z Prostějova do Kojetína tak „daleko“.

Total Comments

-