Dobré dopoledne, dnes je neděle 25.10.2020
svátek slaví Beáta,
zítra Erik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Šesté kolo Moravskoslezské divize žen pokračovalo v nastoleném trendu z kola předešlého. Regionální účastnice tak znovu skončily bez jediného bodu. Mostkovice se představily na půdě Uherského Brodu a domů odjely po porážce o tři branky. Ještě o gól více dostaly hráčky Držovic na půdě Vlkoše a zůstávají bez bodu. Protivanov měl tento víkend volno a týmy budou nyní čekat, zda se ještě na podzim mohou o reparáty pokusit.

Uherský Brod
Mostkovice
4:1 (2:0)
Branky: 4. Dufková, 42. Eliášová, 65. Adamíková, 77. Juřenčáková – 52. Kraváková. Rozhodčí: Králíček. Žluté karty: bez karet. Diváků: 0.
Sestava Mostkovic: Nováčková – Hejcmanová, Smičková, Vaverková, Štefková – B. Karafiátová, Kraváková, Mikulová, Vlková – Barešová, Harenčáková. Střídaly: T. Karafiátová, Kaňáková, Jančíková, Lisická, Holubová. Trenér: Ondřej Milar.
Pozápasové hodnocené trenéra Mostkovic Ondřeje Milara: „Na zápase jsem přímo nebyl, jelikož se zápas holek kryl se zápasem mužů. Ale dostával jsem pravidelné zprávy od svého asistenta Jaroslava Karafiáta. Holkám bohužel utekl začátek a konec první půle. Na začátku druhé se sice dostaly na dostřel, ale soupeřky pak ještě z brejkových situací přidaly další dvě branky a musíme se smířit z druhou porážkou v řadě.“

Vlkoš
Držovice
5:1 (2:0)
Branky: 23. a 88. Dohnálková, 36. Kovaříková, 53. Osičková, 78. Lipková – 86. Mekysková Rozhodčí: Julínek – Kukula, Riedl. Žluté karty: bez karet. Diváků: 0.
Sestava Držovic: Trubková – Neherová, Šogorová, Albertová, Králová – Augustinová, Malinková, Hubáčková, Heinzová – Mekysková, Kašparová. Střídaly: Valouchová, Klimešová. Trenér: Tomáš Jetel.
Pozápasové hodnocení trenéra Držovic Tomáše Jetela: „Ta situace je u nás nyní těžká. Celkově se mi to špatně hodnotí, momentálně hrajeme hlavně o co nejlepší výsledky, ale víme, že tu sestavu na to, abychom někoho v soutěži poráželi nemáme. Jsem nesmírně rád, že holky to nevzdávají a snaží se fotbalem hlavně bavit, což pro nás byl i takový cíl před sezónou. Holky bojují po celých devadesát minut každého zápasu za jakéhokoliv stavu, a i přes výsledky se snaží fotbalem hlavně bavit. Věřím, že to tak bude pokračovat i nadále. Na podzim jsme už ale dohráli podle mého názoru a do jara to snad bude zase o něco lepší.

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Souhlasíte s vládními opatřeními v souvislosti s pandemií koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Hřbitov v novém.

Prostějovští radní se vytasili s plánem na příštích šest let, který zahrnuje kompletní rekonstrukci Městského hřbitova v Brněnské ulici. Opravou má projít smuteční síň, cestní síť, vybudovat se mají nové parkovací plochy a radnice hodlá dokoupit nový mobiliář. Pomoci mají samozřejmě evropské fondy.

 

Hrozící povodně.
Po abnormálních srážkách přišlo nebezpečí rozvodnění řek i říček také na Prostějovsku. Vodohospodáři vyhlásili na říčce Hloučele pod přehradou, na Romži ve Stražisku a dalších místech Prostějovska různé povodňové stupně ohrožení. V závěru týdne se situace naštěstí uklidnila.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Josef SUCHÁNEK

Pečeť tomu definitivně dá až ustavující zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje, ovšem už nyní je více než jisté, že novým hejtmanem bude právě lídr seskupení Pirátů a STAN.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

92

Statistika počtu obyvatel Prostějova za první pololetí opět nezní lichotivě. Město přišlo za prvních šest měsíců o dalších dvaadevadesát obyvatel.

33

Total Comments

Výrok týdne

„JE TO NA POVÁŽENOU, SUBDODAVATEL TO ZMASTIL!“

Šéf odboru dopravy prostějovského magistrátu Miroslav Nakládal vysvětlil, proč je z Prostějova do Kojetína tak „daleko“.

Total Comments

-