Příjemnou noc, dnes je středa 21.10.2020
svátek slaví Brigita,
zítra Sabina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Výsledkový servis
Post by: Tomáš Kaláb

Jestliže počátkem uplynulého týdne nebylo úplně jasné, v jakém formátu budou probíhat tréninky v profesionálních klubech, tedy i v prostějovském eskáčku, ve středu 14. října se situace přece jen vyjasnila. Protože v případě fotbalistů z první a druhé ligy jde o výdělečnou činnost, omezení shromažďování v jejich případě nehrozí.

Post by: Redakce

Kromě atraktivního fotbalu v osmém kole I.A třídy Olomouckého KFS na sebe nedávno strhli pozornost fanoušci, kterých se do areálu dostalo jen několik, zbytek byl donucen utkání sledovat za plotem hřiště, kde se jich sešlo pár desítek. Během zápasu byli slyšet a v Určicích se rozhodli fanoušky také obsloužit, takže za nimi pravidelně chodila obsluha z restaurace na hřišti. Je otázkou, zda toto vládní rozhodnutí má nějaký význam, když se lidé stejně sejdou, jen tedy vedle areálu.

Post by: Redakce

Šesté kolo Moravskoslezské divize žen pokračovalo v nastoleném trendu z kola předešlého. Regionální účastnice tak znovu skončily bez jediného bodu. Mostkovice se představily na půdě Uherského Brodu a domů odjely po porážce o tři branky. Ještě o gól více dostaly hráčky Držovic na půdě Vlkoše a zůstávají bez bodu. Protivanov měl tento víkend volno a týmy budou nyní čekat, zda se ještě na podzim mohou o reparáty pokusit.

Post by: Tomáš Kaláb

Měla to být výplň reprezentační pauzy. Zatím to vypadá, že nepovedené pohárové představení na Slovácku bude na delší dobu posledním soutěžním zápasem fotbalistů 1.SK Prostějov. A nejen jich. Veškeré organizované fotbalové soutěže si mají dát ode dneška na dva týdny pauzu. Pokud nezapracuje fotbalový lobbing nebo naopak stále se rozlézající koronavirus. Takže žádná jistota hráče nečeká.

Post by: Redakce

V desátém kole Clean4you krajského přeboru Olomouckého KFS mohly být oba týmy z Prostějovska spokojené. Jak Lipová, tak Kralice na Hané bodovaly. Zatímco tabulkově lepší zástupce prostějovského regionu otáčela nepříznivý vývoj utkání, tým po výměně trenéra zase šly netradičně první do vedení. Výsledek? Lipovští mají body dva, Kralice jeden. Zejména druhý z týmů si pak může výsknout, pro tým je to teprve třetí vybojovaný bod v ročníku. Statistiky z utkání a výsledkový servis najdete na straně 27.

  • Václavková pohřební služba
  • Bellis
  • Veterina Plajner
  • Auto Rolný
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Sportovní události jsou pozastaveny. Co vám bude nejvíce chybět?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Hřbitov v novém.

Prostějovští radní se vytasili s plánem na příštích šest let, který zahrnuje kompletní rekonstrukci Městského hřbitova v Brněnské ulici. Opravou má projít smuteční síň, cestní síť, vybudovat se mají nové parkovací plochy a radnice hodlá dokoupit nový mobiliář. Pomoci mají samozřejmě evropské fondy.

 

Hrozící povodně.
Po abnormálních srážkách přišlo nebezpečí rozvodnění řek i říček také na Prostějovsku. Vodohospodáři vyhlásili na říčce Hloučele pod přehradou, na Romži ve Stražisku a dalších místech Prostějovska různé povodňové stupně ohrožení. V závěru týdne se situace naštěstí uklidnila.

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Josef SUCHÁNEK

Pečeť tomu definitivně dá až ustavující zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje, ovšem už nyní je více než jisté, že novým hejtmanem bude právě lídr seskupení Pirátů a STAN.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

92

Statistika počtu obyvatel Prostějova za první pololetí opět nezní lichotivě. Město přišlo za prvních šest měsíců o dalších dvaadevadesát obyvatel.

33

Výrok týdne

„JE TO NA POVÁŽENOU, SUBDODAVATEL TO ZMASTIL!“

Šéf odboru dopravy prostějovského magistrátu Miroslav Nakládal vysvětlil, proč je z Prostějova do Kojetína tak „daleko“.

-