Příjemnou noc, dnes je středa 21.10.2020
svátek slaví Brigita,
zítra Sabina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Marek Sonnevend

O půl roku později, než bylo původně v plánu, proběhlo mistrovství republiky kadetů a kadetek v boxu 2020. Koronavirus jej odložil z března až na konec září, tedy do termínu krátce předtím, než vláda ČR zpřísnila opatření proti covid-19 do současné podoby. Proto se šampionát mohl v Třeboni ještě uskutečnit a oddílu BC DTJ Prostějov přinesl dvojnásobnou medailovou radost. 

Post by: Marek Sonnevend

 Hanácké hodové box 2020 v Národním sportovním centru Prostějov, to zdaleka nebyl jen extraligový zápas mezi BC DTJ Prostějov a Pablo Boxing Plzeň. Většina dne totiž patřila 2. kolu Oblastní soutěže Jihomoravského kraje 2020/21, za níž se právě dnes Večerník ohlíží.

Post by: Marek Sonnevend

Méně přesvědčivé výkony než v předchozích sezónách zatím podávají boxeři BC DTJ Prostějov v aktuálním ročníku extraligy družstev mužů ČR 2020/21. Po těsném zdolání Plzně 10:6 zajížděli ve 2. kole elitní týmové soutěže do Děčína, kde je další spolufavorit BC Armex porazil dost jasně 10:4. Domácí se tím posunuli do čela tabulky, Hanáci klesli na druhé místo.

Post by: Marek Sonnevend

Těsným vítězstvím 10:6 nad Plzní nedávno vykročili boxeři BC DTJ Prostějov ke splnění jasného cíle pro aktuální sezónu: znovu vyhrát extraligu družstev mužů ČR! Další krok na této cestě napříč ročníkem 2020/21 teď pojedou udělat do Děčína, kde je čeká zápas 2. kola nejvyšší české soutěže. Důležitý mač propukne v neděli 4. října od 14.00 hodin.

Post by: Marek Sonnevend

 První ostrou zápasovou prověrku podstoupila boxerská reprezentace dívek České republiky, kterou od letoška vede prostějovský trenér Martin Klíč. Šlo o mezinárodní turnaj v polských Gliwicích, kde se na nejvyšší stupínek dokázaly prosadit dvě zástupkyně Olomouckého kraje včetně jedné Prostějovanky.

  • Václavková pohřební služba
  • Bellis
  • Veterina Plajner
  • Auto Rolný
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Sportovní události jsou pozastaveny. Co vám bude nejvíce chybět?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Hřbitov v novém.

Prostějovští radní se vytasili s plánem na příštích šest let, který zahrnuje kompletní rekonstrukci Městského hřbitova v Brněnské ulici. Opravou má projít smuteční síň, cestní síť, vybudovat se mají nové parkovací plochy a radnice hodlá dokoupit nový mobiliář. Pomoci mají samozřejmě evropské fondy.

 

Hrozící povodně.
Po abnormálních srážkách přišlo nebezpečí rozvodnění řek i říček také na Prostějovsku. Vodohospodáři vyhlásili na říčce Hloučele pod přehradou, na Romži ve Stražisku a dalších místech Prostějovska různé povodňové stupně ohrožení. V závěru týdne se situace naštěstí uklidnila.

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Josef SUCHÁNEK

Pečeť tomu definitivně dá až ustavující zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje, ovšem už nyní je více než jisté, že novým hejtmanem bude právě lídr seskupení Pirátů a STAN.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

92

Statistika počtu obyvatel Prostějova za první pololetí opět nezní lichotivě. Město přišlo za prvních šest měsíců o dalších dvaadevadesát obyvatel.

33

Výrok týdne

„JE TO NA POVÁŽENOU, SUBDODAVATEL TO ZMASTIL!“

Šéf odboru dopravy prostějovského magistrátu Miroslav Nakládal vysvětlil, proč je z Prostějova do Kojetína tak „daleko“.

-