Dobré dopoledne, dnes je neděle 25.10.2020
svátek slaví Beáta,
zítra Erik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Skvělé odpoledne pro celé rodiny připravili předminulý víkend ve Vrbátkách. Pole na jejich okraji i sousední hřiště se staly dějištěm pro další ročník drakiády, potažmo pro řadu úkolů určených dětem i jejich rodičům. Řada zúčastněných si tak odnesla nejen krásné snímky, ale hlavně spoustu pěkných zážitků.


„Jsme moc rádi, že nakonec naše tradiční drakiáda a rodinný sedmiboj mohly proběhnout. Letos byl rodinný sedmiboj na téma 7 divů světa. Vyšlo nám počasí a účast byla také skvělá,“ poznamenala za organizátory Miroslava Gabrielová. Jak dodala, organizátorský tým neopomněl ani na prevenci. „Na každém stanovišti jsme měli dezinfekci a soutěžní týmy jsme vysílali postupně, aby se nekumulovalo více lidí pospolu,“ vysvětlila.
Nadšení dětí i přesto bylo takřka měřitelné. A Vrbátky opět ukázaly, že uspořádat pěknou a úspěšnou akci zvládají na jedničku.

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Souhlasíte s vládními opatřeními v souvislosti s pandemií koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Hřbitov v novém.

Prostějovští radní se vytasili s plánem na příštích šest let, který zahrnuje kompletní rekonstrukci Městského hřbitova v Brněnské ulici. Opravou má projít smuteční síň, cestní síť, vybudovat se mají nové parkovací plochy a radnice hodlá dokoupit nový mobiliář. Pomoci mají samozřejmě evropské fondy.

 

Hrozící povodně.
Po abnormálních srážkách přišlo nebezpečí rozvodnění řek i říček také na Prostějovsku. Vodohospodáři vyhlásili na říčce Hloučele pod přehradou, na Romži ve Stražisku a dalších místech Prostějovska různé povodňové stupně ohrožení. V závěru týdne se situace naštěstí uklidnila.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Josef SUCHÁNEK

Pečeť tomu definitivně dá až ustavující zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje, ovšem už nyní je více než jisté, že novým hejtmanem bude právě lídr seskupení Pirátů a STAN.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

92

Statistika počtu obyvatel Prostějova za první pololetí opět nezní lichotivě. Město přišlo za prvních šest měsíců o dalších dvaadevadesát obyvatel.

33

Total Comments

Výrok týdne

„JE TO NA POVÁŽENOU, SUBDODAVATEL TO ZMASTIL!“

Šéf odboru dopravy prostějovského magistrátu Miroslav Nakládal vysvětlil, proč je z Prostějova do Kojetína tak „daleko“.

Total Comments

-