Dobré dopoledne, dnes je neděle 25.10.2020
svátek slaví Beáta,
zítra Erik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Mladičkou Romku z Prostějova už policisté vloni na podzim dvakrát hledali. Opakovaně tenkrát utekla z olomoucké fakultní nemocnice, kde byla hospitalizována kvůli rizikovému těhotenství.

A teď zase! Kateřina Rehovičová tentokrát opustila výchovný ústav v Moravském Krumlově, kam byla umístěna po porodu dalšího dítěte. Šestnáctiletá cikánka má u sebe navíc několikadenní miminko! Pátrá po ní policie z Jihomoravského i Olomouckého kraje. Podle dostupných informací by se měla pohybovat s největší pravděpodobností právě na Prostějovsku! Neviděli jste ji? A je kojenec v pořádku?

 

 

Šestnáctiletá Kateřina Rehovičová utekla z výchovného ústavu i s několikadenním miminkem. To je nyní v ohrožení života. Pomozte policistům nesvědomitou mladou matku i s dítětem najít!
„Chtěli bychom vás požádat o zveřejnění pátrání po šestnáctileté dívce, svěřenkyni výchovného ústavu, a jejím dítěti ze Znojemska, které by se mohly pohybovat v Olomouckém kraji. O zveřejnění výzvy v médiích v Olomouckém kraji nás požádali kolegové z Jihomoravského kraje,“ obrátil se na média Libor Hejtman, tiskový mluvčí Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje.
„V úterý 6. října bylo vyhlášeno celostátní pátrání po šestnáctileté Kateřině Rehovičové, svěřenkyni dětského výchovného ústavu v Moravském Krumlově. Znojemští kriminalisté ji hledají také v souvislosti s tím, že na útěku je společně s několikadenní novorozenou dcerou. Policisté předpokládají, že by se měla v současné době pohybovat s otcem jejího dítěte v Olomouckém kraji, odkud pochází,“ přidal Hejtman s tím, že celostátní pátrání vede Policie ČR ve statusu dítě v ohrožení.
Hledaná dívka je asi 161 centimetrů vysoká, má obézní postavu, hnědé oči, černé rovné vlasy. Na levé ruce má jizvu od sebepoškozování. Z výchovného ústavu podle všeho odešla oblečená do bílé sukně a černé halenky.
„Policisté přijmou jakékoliv informace týkající se hledané dívky a novorozence na bezplatné tísňové lince 158 nebo na kterékoliv policejní služebně,“ apeluje na veřejnost mluvčí policie.

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Souhlasíte s vládními opatřeními v souvislosti s pandemií koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Hřbitov v novém.

Prostějovští radní se vytasili s plánem na příštích šest let, který zahrnuje kompletní rekonstrukci Městského hřbitova v Brněnské ulici. Opravou má projít smuteční síň, cestní síť, vybudovat se mají nové parkovací plochy a radnice hodlá dokoupit nový mobiliář. Pomoci mají samozřejmě evropské fondy.

 

Hrozící povodně.
Po abnormálních srážkách přišlo nebezpečí rozvodnění řek i říček také na Prostějovsku. Vodohospodáři vyhlásili na říčce Hloučele pod přehradou, na Romži ve Stražisku a dalších místech Prostějovska různé povodňové stupně ohrožení. V závěru týdne se situace naštěstí uklidnila.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Josef SUCHÁNEK

Pečeť tomu definitivně dá až ustavující zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje, ovšem už nyní je více než jisté, že novým hejtmanem bude právě lídr seskupení Pirátů a STAN.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

92

Statistika počtu obyvatel Prostějova za první pololetí opět nezní lichotivě. Město přišlo za prvních šest měsíců o dalších dvaadevadesát obyvatel.

33

Total Comments

Výrok týdne

„JE TO NA POVÁŽENOU, SUBDODAVATEL TO ZMASTIL!“

Šéf odboru dopravy prostějovského magistrátu Miroslav Nakládal vysvětlil, proč je z Prostějova do Kojetína tak „daleko“.

Total Comments

-